Sensorine-plokscia-siuksliu-deze-DZT-vidrena-lt

Sensorinė Šiukšliadėžė DZT-12 / DZT-50

Spalva
  • Chromas
Talpa (ltr)
Dangtis
Likutis : 10+
49,00 €
Su mokesčiais

 

 Sensorine-plokscia-siuksliu-deze-DZT-vidrena-lt  Sensorine-plokscia-siuksliu-deze-DZT-vidrena-lt  Sensorine-plokscia-siuksliu-deze-DZT-vidrena-ltSensorine-plokscia-siuksliu-deze-DZT-vidrena-ltSensorine-plokscia-siuksliu-deze-DZT-vidrena-lt

12l, 50l talpos nerūdijančio plieno šiukšlių dėžė su sensoriniu dangtelio atidarymo mechanizmu. Skiriasi tik dangčių korpusas. Čia kaip kiekvienam gražiau, dangtis būna iš plastiko arba nerūdijančio plieno.

Elegantiškos šiukšlių dėžės gali būti naudojamos pačiose įvairiausiose srityse - namuose, biuruose, kirpyklose, visuomeninio maitinimo objektuose, ligoninėse, viešbučiuose, SPA. Tokios šiukšlių dėžės nereikia slėpti! 

Į judesį reguojančio daviklio pagalba atsidarantis dangtelis užtikrina 100% higieną ir nepraleidžia nemalonaus kvapo.

Dangtelis neužsidaro, kol ranka ar kitas judantis objektas yra judesio daviklio zonoje, o užsidarymo metu pajutęs kliūtį - sustoja. Jei reikalinga, kad šiukšlių dėžės dangtelis būtų atidarytas ilgesnį laiką - galite paspausti dangtelio atidarymo mygtuka, o priteikus uždaryti - uždarymo mygtuką šiukšlių dėžės dangčio priekyje.

Šiukšlių dėžė turi specialų žiedą itin geria prispaudžiantį plastikinį šiukšlių maišą. Maišas su šiukšlėmis išimamas labai lengvai - nukėlus viršutinį rėmą su sensoriniu dangčio atidarymo mechanizmu.

Šiukšlių dėžės duomenys:

Talpa: 12l 50l
Modelis:

DZT-12-9

DZT-12-13

 DZT-50-9

DZT-50-13

Svoris: 3 3,8
Baterijos:  D x 2vnt D x 4vnt
Matmenys:   34,2 x 24,4 x 42,3 cm   42 x 29 x 73 cm
920009
Nauja
Atsiliepimų nėra
Prekė pridėta į mėgstamų sąrašą
Pridėta prie lyginamų prekių

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Sutinku su taisyklėmis ir privatumo politika.