Smulkmenos

Baldinės furnitūros smulkmenos: laikikliai, varžtai, lipni juosta, sujungimai. Greitas pristatymas, kokybiškos prekės, saugus pirkimas - viskas, ko reikia!
11,50 €
Magnetinis užraktas su rakinimo plokštele tinka medinėms durims, stiklinėms durims, keraminėms plytelėms, laminatams ir spalvotoms medžiagoms, kurių storis ≤ 25 mm ypač tinka kaip apsauga nuo vaikų, fiksatorius atrakinamas, kad būtų galima atidaryti duris. Lengvas montavimas. Vienas užraktas vienoms durims(stalčiui).  Raktas-magnetas gali atrakinti...
Medinėms durims, stiklinėms durims, keraminėms plytelėms, laminatams ir spalvotoms medžiagoms, kurių storis ≤ 25 mm ypač tinka kaip apsauga nuo vaikų, fiksatorius atrakinamas, kad būtų galima atidaryti duris. Lengvas montavimas. Vienas užraktas vienoms durims(stalčiui).
Natūralios spalvos EVA bazės klijai lydalai granulėse lydosi žemoje temperatūroje ir skirti rankinėms laminavimo staklėms. Jie pasižymi geru sukibimu ir gali būti naudojami ne tik ant plokštės bet ir ant 0,45 mm storio briaunos. 
Natūralios spalvos EVA bazės klijai lydalai granulėse su žemesne lydymosi temperatūra yra skirti briaunų klijavimui naudojant automatines stakles. Dėl mažesnio klampumo šie klijai geriau pasiskirsto palei briauną, tinka mažoms briaunų apipjaustymo staklėms
Klijai, silikonai

HRANIPUR 15 - PUR Prepolimeras

10,80 €
Hranipur 15 naudojamas nepriekaištingam struktūriniam klijavimui. Dėl savo atsparumo vandeniui ir karščiui puikiai tinka paviršių sujungimui.
Prekė pridėta į mėgstamų sąrašą
Pridėta prie lyginamų prekių

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Sutinku su taisyklėmis ir privatumo politika.