UAB „Vidrena“  kolektyvą sudaro kvalifikuoti savo srities profesionalai, turintys ilgametę darbo patirtį. Mes padėsime Jums surasti tinkamiausią sprendimą renkantis baldinę furnitūrą.Profesionalumas

Esame savo srities profesionalų komanda, atstovaujame tik žinomus ir patikimus baldinės furnitūros gamintojus. Atstovaudami mūsų partnerių tiekiamus sprendimus, patys stengiamės vadovautis aukštos darbo kokybės bei puikiomis klientų aptarnavimo nuostatomis. Per daugelį veiklos metų įgyta ir sukaupta patirtis leidžia mums tinkamai ir sėkmingai vystyti veiklą. Mūsų komanda kasmet lanko tarptautines parodas, domisi naujausiomis tendencijomis. Stebime rinkos pokyčius, siūlome naujienas, platų prekių asortimentą. Mes žinome, ko reikia vartotojams!


Filosofija

Ypatingą dėmesį skiriame klientui. Skubiai reaguojame į iškilusias problemas bei padedame jas išspręsti kartu. Siekiame maksimaliai išpildyti visus užsakovų lūkesčius bei siekiame užtikrinti maksimalų pasitenkinimą bendradarbiavimu. Laimingas klientas – raktas į tolimesnę sėkmę! 


Lankstumas


UAB „Vidrena“ yra įsikūrusi Šiauliuose, veiklą vykdo Lietuvoje. Garantuojame Jums kokybišką baldinę furnitūrą iš mūsų atstovų. Naudojantis profesionalia logistikos sistema, prekes pristatome laiku. Nuolat atnaujindami ir didindami prekių asortimentą esame patrauklūs tiek dideliam, tiek mažam. Lanksti kainų sistema – mūsų prioritetas.


Istorija

Uždaroji akcinė bendrovė „Vidrena” įsteigta 1994 metais. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų furnitūra. Siekiant geriau patenkinti pirkėjų poreikius, 2014 m. atidarytas baldų furnitūros salonas Šiauliuose, adresu Kreivoji g. 23, o 2017 m. gruodžio mėnesį ir Panevėžyje, adresu Staniūnų g. 66.


Pasiekimai


Kasmetinis dienraščio „Verslo žinios“ konkursas „Gazelė“. 


UAB „Vidrena“ 2017 metais pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Gazelė 


UAB „Creditinfo Lietuva“ 2013 metais išduotas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“.

Stipriausi-LietuvojePartneriai


blum-vidrena-lt.png


laguna-vidrena-lt.png

volpato-vidrena-lt.jpg


rejs-vidrena-lt.jpg
nomet-vidrena-lt.jpg thermoplast-vidrena-lt.jpg hettich-vidrena-lt.jpg amix-vidrena-lt.jpg
gamet-vidrena-lt.jpg fgv-vidrena-lt.png bimak-vidrena-lt.jpg slider-vidrena-lt.png
Prekė pridėta į mėgstamų sąrašą
Pridėta prie lyginamų prekių

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Sutinku su taisyklėmis ir privatumo politika.