Sensorine-rusiavimo-siuksliu-deze-vidrena-lt-8l

Sensorinė Šiukšliadėžė DZT-8-1

Spalva
  • Chromas
Mato vnt.
  • vnt
Dangtis
Išparduota
73,13 €
Su mokesčiais

 

Sensorine-siuksliu-deze-vidrena-lt-8l 


Sensorine-siuksliu-deze-vidrena-lt-8l

Šiukšlių dėžė skirta mažam šiukšlių kiekiui, jos talpa - 8l. Dangtis atsiveria į viršų. Šiukšlių dėžėje esantis papildomas įdėklas "kibirėlis", leidžia lengvai ir greitai išimti šiukšles. Puikiai tinka vonioje , vaiko kambaryje, biure ar kitose mažose patalpose. 

Kaip tai veikia? 
IR spindulių jutiklis įmontuotas dangčio priekinėje dalyje užfiksuoja judesį. Šiukšliadėžės mechanizmas automatiškai atveria dangtį, kuris po pauzės užsidaro. 
Dangčio viduje sumontuotos baterijos, kurias galima įsigyti visuose prekybos centruose. Todėl nereikalingas elektros lizdas. 
Automatinį mechanizmą galima įjungti ir išjungti mygtuko paspaudimu. Jutiklis reaguoja į kliūtis esančias 15 cm atstumu, atveria dangtį ir laiko jį atvertą tol kol kliūtis nedingsta iš jautrumo lauko.

Kodas: DZT-8-1;

Tūris: 8l;

Korpusas: nerūdijantis plienas, dangtis plastikas;

Išmatavimai: 27,70x18,29x34,80cm.

920020
Nauja
Atsiliepimų nėra
Prekė pridėta į mėgstamų sąrašą
Pridėta prie lyginamų prekių

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite privatumo pranešime. Sutinku su taisyklėmis ir privatumo politika.